APETYT NA KOBIETY

„Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt, bo tego nie wiesz nawet sama ty…”. Słowa poety Jonasza Kofty można odnieść do każdej przedstawicielki płci pięknej. A ja, na przekór niewiedzy, o której mówi poeta, poprzez fotografie w pierwszym swoim albumie: „Apetyt na kobiety – 100 kobiet wyjątkowych XXI wieku” w każdej sportretowanej Muzie – dotknąłem i przybliżyłem tajemniczą osobowość kobiet… Ten album to fenomen i spełnienie marzeń!
Przez dwa i pół roku portretowałem wyjątkowe kobiety, które od narodzin mnie fascynowały, a album stał się pretekstem, by je bliżej poznać i sportretować. Osobowości telewizji, radia, estrady, filmu, literatury, sztuki, teatru, mody, biznesu. Każda Muza podeszła od mojej propozycji na luzie, dzięki czemu osiągnęliśmy fantastyczne efekty! 18 czerwca 2002 roku w Warszawie, na premierze przyszło trzystu gości, przedstawiciele mediów i Muzy sportretowane w albumie i te, które chciałby być w kolejnym… Mój upragniony albumowy debiut okazał się artystycznym, medialnym i towarzyskim sukcesem, co w rezultacie napędziło fale zazdrości, a nawet nienawiści skierowanych w moją stronę… Ponieważ przejawy zazdrości, nienawiści, zdeptania talentów i ego dotykały mnie już wcześniej, to obecna sytuacja spłynęła po mnie jak po kaczce!
Na 10 urodziny albumu przygotowałem edycję limitowaną z portretem aktorki Beaty Tyszkiewicz na okładce! Ponieważ poznałem wiele nowych bosskich Muz, dokonałem zmian repertuarowych wśród „złotej setki”. Uroczysty wernisaż był wielkim świętem sztuki i piękna. Moja pozycja jako artysty i fotografika umocniła się nie tylko w Polsce, ale i za granicą.