FUNDACJA "ONE SĄ BOSSKIE"

Definicja sukcesu Polek w Fundacji „ONE SĄ BOSSKIE” jest bardzo prosta i brzmi: „Odnoszę sukces, jeśli prowadzę interesujące życie i w każdej sytuacji mogę sobie pozwolić na bycie sobą. Wiem, że wszystko wymaga czasu, robię codziennie jeden krok do przodu. Jestem BOSSKA!”.

Fundacja „ONE SĄ BOSSKIE” na rzecz Polek, kreuje, inspiruje, rozumie i pomaga. Walczy o prawa człowieka, prawa kobiet i o równouprawnienie kobiet i mężczyzn. Misją fundacji jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz inspirowanie i motywowanie ich do podejmowania odważnych działań, do bycia sobą. Wartościami wyższymi fundacji i „Akademii Bosskich Polek” jest zdrowe i piękne życie Polek – empatia, miłość, piękno, samoakceptacja, tolerancja, kreatywność oraz uświadomienie, wydobycie i podkreślenie ich piękna psychicznego i fizycznego jako człowieka. Wszystkie działania Fundacji „ONE SĄ BOSSKIE” ma na celu inspirowanie i wspieranie Polek, które w danym rozdziale swego życia psychicznego i fizycznego, prywatnego i zawodowego potrzebują porady, wsparcia, zrozumienia, relaksu czy pomocy.

Życie nabiera smaku, sensu i znaczenia, kiedy jest przy nas ktoś empatyczny co docenia naszą wartość, kim jesteśmy i co robimy. Jesteśmy szczęśliwsi, gdy komuś na nas zależy. Gdy rozumie on nasze smutki, świętuje sukcesy, sprawia, że czujemy się wyjątkowo i bossko. Dawanie i otrzymywanie radości, piękna, czułości to największe dobrodziejstwa płynące z każdej relacji i związku.

Priorytetowe projekty fundacji: „BosscyBoySS & MUZY: One są bosskie” i „Akademii Bosskich Polek”, „FOTOterapia by Sebasstian Skalski” to symboliczne czerwone dywany, po których prosto na tron zwycięzcy idą POLKI. Współczesne kobiety są pełne kontrastów… silne i wrażliwe, śmiałe i skryte, proste i złożone jednocześnie. Pełne emocji i wahań, każdego dnia znajdują siłę i odwagę. Do wybranego celu, mądrego, dobrego i zdrowego życia, do spełnienia pragnień i marzeń, razem z Fundacją „ONE SA BOSSKIE” Polki dążą z pasją i determinacją do zmiany rzeczywistości i życia swojego i bliskich. Serdecznie polecamy nasze flagowe projekty i zapraszamy do uczestnictwa.

Dzięki oryginalnym założycielom i kreatorom fundacji: Sebasstianowi Skalskiemu i Michałowi Kossma Kowalskiemu (BosscyBoySS), niekonwencjonalnej działalności fundacji współpracy z oryginalnymi Muzami i Ambasadorkami, Mecenasami i Partnerami – Polki pełne pozytywnych myśli, emocji zmieniają siebie, życie swoje i swoich bliskich stając się absolutnymi inspiracjami i wzorcami dla innych w kraju i za granicą.

Fundacja „ONE SĄ BOSSKIE” działa na różnych płaszczyznach. Nasza strona internetowa pomaga uzyskać informacje, skomunikować się z fachowcami, autorytetami. Prowadzimy działalność społeczno-edukacyjną, popularyzując wiedzę, sygnalizując skalę problemu, a także propagujemy nowe rozwiązania. Jednoczymy różne środowiska, firmy i ludzi, którzy zwykle ze sobą konkurują, ale dla spełnienia tego celu łączą się ze sobą. A przede wszystkim prowadzimy otwarte biuro do bezpośrednich spotkać, kawek, rozmów, rewolucji… relacje FACE TO FACE są dla nas bezcenne. Działając razem, w jednej sprawie mamy szansę na wspólny sukces, radość i spełnienie. Życie bosskie jest!