ONE SĄ BOSSKIE

Filmowo-muzyczny projekt Fundacji One są bosskie „BosscyBoySS & MUZY: URODZENI DLA MIŁOŚCI” dedykowany i polecony jest Polkom, które od lat czekały na taki projekt! Jest stylistycznym i emocjonalnym majstersztykiem, motywatorem i inspiracją. W repertuarze filmowego spektaklu muzycznego i płyt DVD/CD „BosscyBoySS & MUZY: ONE SĄ BOSSKIE” jest 15 przepięknych piosenek (m.in.: tytułowy hymn Polek i fundacji, romantyczne erotyki „Urodzeni dla miłości”, „2 krople wody”, „Deszczowa Canzona”, cover Joe Dassin`a „Miłość ma karmelu smak/ Et si tu n’existais pas”, hołd dla wokalistki Maanamu „KORA-Muza zapatrzenia” czy cover słynnego „Listu do matki” Violetty Villas). Dwuwarstwowa (na scenie i na ekranach filmowych) akcja spektaklu muzycznego zaskakuje, porywa, przyprawia o zawrót głowy. Fabularne teledyski do każdej z 15 piosenek tworzą filmową narrację spektaklu.
Szczególną uwagę należy zwrócić na nieoceniony udział MUZ (Ewa Błaszczyk, Hanna Bakuła, DJ Wika, Anna Dymna, Magda Gessler, Ania Gielar, Aneta J Kajzer, Anna Kolisz, Jolanta Kwaśniewska, Teresa Lipowska, Maja Ostaszewska, Alicja Resich-Modlińska, Jadwiga Ewa Skalska, Dorota Wellman) i ich śpiew, recytacje, role aktorskie oraz docenić debiut wokalny i aktorski popularnej i opiniotwórczej psycholożki i ambasadorki fundacji „One są bosskie”: KATARZYNY MILLER, która jest również utalentowaną pieśniarką, ale dopiero teraz za namową BosskichBoySS zdecydowała się publiczne śpiewać i grać w filmowym spektaklu muzycznym ofiarowując empatię, charyzmę i sensualne doznania. W pięknie wydanej przez fundację książce z płytami DVD/CD: teksty piosenek, komentarze autorskie i multum przepięknych fotografii, które wzruszają i zachwycają. Projekt w całości wspiera Polki w potrzebie.

W Y S T E P U J Ą
BosscyBoySS: SEBASSTIAN SKALSKI – śpiew, konferansjerka, MICHAŁ KOSSMA KOWALSKI – remixy.
KATARZYNA MILLER – śpiew.
MUZY: EWA BŁASZCZYK, HANNA BAKUŁA, DJ WIKA, ANNA DYMNA, MAGDA GESSLER, ANETA J KAJZER, ANNA KOLISZ, JOLANTA KWAŚNIEWSKA, TERESA LIPOWSKA, MAJA OSTASZEWSKA, ALICJA RESICH-MODLIŃSKA, JADWIGA EWA SKALSKA, DOROTA WELLMAN – śpiew, recytacje, role aktorskie.
Lukas Drozd, Paweł Pękalski, BosscyBoySS – kierownictwo muzyczne.
Sebasstian Skalski & Witold Ancerewicz – filmy i fotografie.
Michał Kossma Kowalski – kierownictwo artystyczne.
BERM Creative Production Group – scenografia, oświetlenie, nagłośnienie.
Sebasstian Skalski – scenariusz i reżyseria.
Fundacja One są bosskie – produkcja.

01. ONE SĄ BOSSKIE  feat. TERESA LIPOWSKA, MAGDA GESSLER, ANNA KOLISZ, KATARZYNA MILLER,
       ALICJA RESICH-MODLIŃSKA, DOROTA WELLMAN
02. BIORĘ TO NA ŚMIECH…  feat. HANNA BAKUŁA, JOLANTA KWAŚNIEWSKA
03. 2 KROPLE WODY
04. KOLEŻANKO ZE ŚREDNIOWIECZA  feat. EWA BŁASZCZYK
05. URODZENI DLA MIŁOŚCI  feat. KATARZYNA MILLER, TERESA LIPOWSKA
06. LISTY ANIOŁA  feat. ANNA DYMNA
07. MIŁOŚĆ MA KARMELU SMAK / ET SI TU N`EXISTAIS PAS feat. KATARZYNA MILLER, ANNA KOLISZ
08. DESZCZOWA CANZONA
09. PRZERWANE OBJĘCIA
10. TĘSKNOTA RÓŻY  feat. KATARZYNA MILLER, TERESA LIPOWSKA
11. KORA – MUZA ZAPATRZENIA
12. LIST DO MATKI  feat. JADWIGA  EWA  SKALSKA
13. RUSZAJMY…  feat. KATARZYNA MILLER
14. ONE SĄ BOSSKIE / ALTERNATIVE VERSION
15. ŻYCIE BOSSKIE JEST!
16. URODZENI DLA MIŁOŚCI / ALTERNATIVE VERSION